Dekoracje ciast

Barwniki spożywcze

barwnikiBarwniki spożywcze są niezbędne jeśli chcesz by twoje ciasto lub tort nabrał niespotykanej, apetycznej barwy (podczas pieczenia nasze potrawy tracą sporo kolorów). Dzięki barwnikom spożywczym możesz stworzyć wyjątkowe słodkie potrawy, które zachowają swój naturalny kolor. W ofercie naszego sklepu znajdziesz barwniki w proszku, barwniki w żelach oraz w sprayu. Dostępne w wielu kolorach.

KUP BARWNIKI SPOŻYWCZE >

Lukier plastyczny

lukier plastycznyLukier plastyczny swoją masą przypomina plastelinę. Jak sama nazwa wskazuje jest on bardzo plastyczny, dzięki temu możesz tworzyć za jego pomocą jadalne ozdoby na nasze wypieki. Świetnie spisuje się także w powlekaniu ciast i tortów. Dzięki temu tworzymy jednolitą i gładką powierzchnię, na której możemy umieszczać dekoracje z lukru.

KUP LUKIER PLASTYCZNY >

Pisaki cukrowe

pisakiZa pomocą pisaków cukrowych możemy napisać na wypiekach np. imię jubilata, jego wiek czy inne dedykacje. Nadaje się także do dekorowania ciasteczek, pierników i innych wyrobów, na których chcemy stworzyć precyzyjne dekoracje. Jest to także sposób na świetne i efektowne spędzanie wolnego czasu z dziećmi w kuchni.

KUP PISAKI TORTOWE >

Posypki cukrowe

posypki-cukroweDodatki w postaci posypek cukrowych idealnie sprawdzą się do dekorowania tortów, babeczek, ciasteczek czy pierników. Posypki mogą mieć różne kształty: konfetti, maczki, pałeczki, posypki błyszczące. Wystarczy trochę wyobraźni by stworzyć niesamowite dekoracje na słodkościach.

KUP POSYPKI NA TORT >